Bursa Büyükşehir Belediyesi Projeleri

SPOR

0008

Gençlik Merkezi Sosyal Yaşam ve Spor Tesisleri

Temeli 1995 yılında atılan ancak hiç kullanılmadan kaderine terk edilen yüzme havuzunun bulunduğu alan dev bir spor kompleksine dönüşüyor.

MINARELI CAVUS OYAK RENO SPOR TESISI EYLUL 2012 (3)

Mustafakemalpaşa yeni spor tesislerine kavuşuyor

Bursa’yı sporda da marka kent haline getirme çalışmaları kapsamında merkezde bugüne kadar 150’nin üzerinde spor tesisini kente kazandıran Büyükşehir Belediyesi, Mustafakemalpaşa ilçesini de spor tesisleri ile donatacak.

spor şenliği

Tüm öğrenciler sporla buluşuyor

Bursa’nın spor alt yapısını  güçlendirmek amacıyla amatör kulüplere saha, mahallelere tesis, okullara spor salonları kazandıran Büyükşehir Belediyesi’nin, spor kültürünün küçük yaşlarda aşılanması amacıyla hayata geçirdiği okul sporları şenlikleri hız kesmeden devam ediyor.

Stadyum yenileniyor

Mustafakemalpaşa ilçe stadyumunda modernizasyon çalışması başlatan Büyükşehir Belediyesi, tribünlerden yedek kulübesine, soyunma odalarından aydınlatma sistemlerine kadar tüm stadyumu sil baştan yeniliyor.

kemalpaşa futbol sahaları (1)

Amatöre can verecek tesisler

Büyükşehir Belediyesi’nin, 11 amatör spor kulübü bulunmasına rağmen yeterli futbol sahası bulunmayan Mustafakemalpaşa ilçesine modern bir saha kazandırmak için başlattığı çalışmalar sürüyor.