Bursa Büyükşehir Belediyesi Projeleri

SOSYAL

Muhtarlara teknoloji desteği sürüyor

Bugüne kadar bilgisayarı bulunmayan ya da mevcut bilgisayarları talebi karşılamayan 600’ü aşkın muhtarlığa bilgisayar temin eden Büyükşehir Belediyesi, muhtarlara teknoloji desteğini sürdürüyor.

arac

İlçelere hizmet yeni araçlarla gidiyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi, hizmet sınırlarının genişlemesine paralel olarak tüm ilçelere daha verimli hizmet sunmak için BUSKİ filosuna yaklaşık 3,5 milyon TL’lik yatırımla 24 yeni araç ekledi.

iznik-3

Bayraklı Tepe Sosyal Tesisi

İznik’in önemli inanç alanlarından biri olan Abdulvahap Tepesi’ne ay yıldız konseptinde bir sosyal tesis kazandırılmasına ilişkin proje çalışmaları tamamlandı.

CANKURTARAN

İznik Gölü’nde cankurtaran hizmeti

Yaz aylarında İznik Gölü’nde de yaşanan boğulma vakalarının önüne geçilmesi amacıyla 5 olan cankurtaran botu sayısı 9’a çıkarılırken, ekipler İznik Gölü’nde de güvenlik tedbirlerini artırdı.

iznik balgöç

BALGÖÇ Hizmet Binası açıldı

Bursa genelinde tüm sivil toplum örgütlerinin eksikliklerinin giderilmesi noktasında katkı veren Büyükşehir Belediyesi tarafından İznik’te yaptırılan BAL-GÖÇ hizmet binası hizmete açıldı.

Şehit Süleyman Güleç Çok Amaçlı Salonu

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından İznik’in Müşküle mahallesine yaptırılan çok amaçlı salona, 2012 yılında Şırnak’ta şehit düşen Müşküleli Onbaşı Süleyman Güleç’in adı verildi.

iznik1

Çakırca hizmet binası

Merkeze yeni bağlanan 10 ilçede ulaşımdan çevreye, kırsal kalkınmadan spora kadar her alanda önemli yatırımları bir bir haya geçiren Büyükşehir Belediyesi, İznik’in Çakırca Mahallesi’ne de modern bir hizmet binası kazandırıyor.